قوانین سایت

آشنایی با قوانین سایت

لطفا قبل از استفاده از خدمات سایت قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید. استفاده از هر یک از بخش های وبسایت پویش ترجمه اعم از سفارش ترجمه یا خرید فایل مقالات ترجمه شده به فارسی به منزله آگاه بودن و پذیرش قوانین توسط کاربر است. همچنین این مرکز حق اعمال تغییرات را در قوانین مذبور دارد.

شرایط

بند 1

اساس قرارداد در پویش ترجمه زمانی اهمیت پیدا می کند که کاربر سفارش خود را در این وبسایت ثبت و مبلغ سفارش را به یکی از دو روش ذکر شده در زیر پرداخت نماید:

–         پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی

–         پرداخت از طریق واریز بانکی یا خودپرداز، دقت فرمایید که در صورت استفاده از این روش پرداخت، کاربر موظف است در اسرع وقت فیش مربوطه را در سایت ثبت کند.

بند 2

 مرکز پویش ترجمه در رابطه با روند ترجمه سفارش، زمان تحویل، و کیفیت پشتیبانی 24 ساعته دارد.

بند 3

 پویش ترجمه در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت و کاربر وظیفه دارد قبل از ثبت هر گونه سفارشی سایت را مطالعه کند.

بند 4

در صورتی که کاربر درخواست لغو ترجمه را بدهد، پویش ترجمه هزینه کلمات ترجمه شده را علاوه بر 10 درصد از هزینه کل سفارش را به عنوان جریمه مربوط به لغو و هدر داده زمان مترجم کسر و مابقی مبلغ را به سفارش دهنده عودت می دهد.

بند 5

 در صورتی که تحویل سفارش بیش از 72 ساعت به تاخیر بیافتد، مرکز ترجمه موظف به پرداخت خسارت می باشد.

بند 6

 پویش ترجمه هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم انجام تعهدات خارج از اختیار و کنترل خود از جمله، قطعی کلی شبکه اینترنت، خرابی د هاستینگ،و…ندارد.

بند 7

 در صورت اعتراض کاربر به کیفیت ترجمه، موضوع  در اسرع وقت توسط مدیر سایت بررسی شده و در صورتی نیاز به ویرایش و یا بازپرداخت بخشی از هزینه ترجمه به کاربر، طبق قوانین سایت توافق انجام می گیرد و در صورت درخواست بازبینی مجدد هزینه جداگانه ای در نظر گرفته می شود.

بند 8

کلیه مترجمان، کارمندان و مدیران مرکز ترجمه ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند.

بند 9

 تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه شده متعلق به کاربر خواهد بود.

بند 10

  پویش ترجمه هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای سفارش و ترجمه آن بر عهده ندارد و این مسئولیت به عهده کاربر است.